УВАГА!

 

 
 

Всеукраїнський табір «Юний рятувальник»

 та XV Всеукраїнський збір-змагання «Школа безпеки»

 на базі  УДЦ «Молода гвардія» в м. Одеса

з 27.08 по 04.09 2017 року 

 Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки»

у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Головним управління ДСНС України у Одеській області,за підтримки Міністерства молоді та спорту, за сприяння Міністерства освіти і науки України проводить з 27.08 по 04.09 2017 року  в м. Одеса на базі  УДЦ «Молода гвардія»

Всеукраїнський табір «Юний рятувальник» та

XV Всеукраїнський збір-змагання «Школа безпеки»

 

Мета: впровадження нових форм і методів роботи з дітьми та молоддю щодо формування культури безпечної життєдіяльності, практичних вмінь і навичок поведінки в екстремальних життєвих обставинах, взаємодопомоги; мотивації до здорового способу життя і безпечної поведінки; виховання патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей у підростаючого покоління та популяризації руху юних рятувальників.

 
 

Очікується участь понад 200 осіб з різних регіонів України та міста Києва віком від 7 до 18 років. Зокрема, це учнівська та студентська молодь – активісти й лідери Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», команди - переможці обласних (міських та районних) зборів-змагань «Школа безпеки», вихованці, тренери та керівники гуртків юних рятувальників, військово-спортивних клубів, дитячо-юнацьких центрів, переможці міжнародних та всеукраїнських змагань, конкурсів та зльотів юних рятувальників, педагоги, рятувальники, науковці, представники органів влади з питань освіти, молоді та спорту, надзвичайних ситуацій, ЗМІ та громадськості.

  

Програмою табору та Збору-змагання передбачено проведення:

 

-         майстер-класів, навчань, тренувань та зведених польових навчань з проведення пошуково-рятувальних робіт в умовах надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру: на воді, в горах, при пожежі; надання домедичної допомоги та транспортування постраждалого; відпрацювання вправ з психологічної підготовки, радіаційно-хімічного захисту тощо;

 -         змагань в командному та особистому заліках за програмою «Школа безпеки» з видів рятувального багатоборства; психологічних тестувань;

 -         тематичних конкурсів, квестів, тренінгів;

 -         семінарів для суддів та тренерів команд;

 -         круглого столу з питань удосконалення роботи з дітьми та молоддю щодо формування культури безпечної життєдіяльності, популяризації спортивно-прикладного рятувального багатоборства серед підростаючого покоління;

 -         культурної та екскурсійної програм.

 

Всеукраїнський табір «Юний рятувальник-2017» та XV Всеукраїнський збір-змагання «Школа безпеки» проводяться в рамках проекту «Школа безпеки: запобігти, врятувати, допомогти», який став переможцем конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями у 2017 році, за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.

 
     Всеукраїнський табір «Юний рятувальник» проводиться відповідно до Умов, затверджених Координаційною радою ВГДР «Школа безпеки» (додається).

XV Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» проводиться відповідно до затвердженого Положення згідно з вимогами Положення про Всеукраїнський (Міжнародний) збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки», затвердженого Координаційною Радою ВГДР «Школа безпеки» (протокол № 2 від 28.02.2006 р.) та погодженого з МОН України, МНС України та Мінсім’ямолодьспортом України.

Змагання проводяться відповідно до затверджених Умов (додаються) та Правил змагань з рятувального багатоборства України, затверджених Координаційною радою ВГДР «Школа безпеки» 18 квітня 2012 року, протокол № 2.

 Відповідні заходи передбачено ст. 41 Кодексу цивільного захисту щодо формування у дітей та молоді культури безпечної життєдіяльності, постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 (п. 26), Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 року № 9-р.,наказу МОН  від 14.02.2017 № 226 «Про затвердження плану основних заходів  цивільного захисту Міністерства освіти і науки України на 2017 рік».

 

Координатор проекту: Негрієнко Алла Олегівна, голова ВГДР «Школа безпеки», shkola-bezpeki@ukr.net, 050-3520156.

 

ОРГКОМІТЕТ

Щоб отримати всю інформацію перейдіть за посиланням

Контакти

Керівництво "Школи безпеки"

Адреса: 04074, м. Київ,

вул. Вишгородська, 21

Телефон:(067)464-46-51

Адміністратор сайту

E-mail: frans57@ukr.net