Юні митці про безпеку
Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу
дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці» 2014 року.
Організатор конкурсу – Всеукраїнський громадський дитячий рух
«Школа безпеки»
Навколо важливої соціальної проблеми об’єдналися дорослі та діти, адже дитяча смертність від нещасних випадків невиробничого характеру за 9 місяців 2014 року становила 613 дітей у віці до 14 років.
Конкурс проводиться щорічно з метою формування у дітей та молоді культури безпечної життєдіяльності; формуванняціннісного ставлення до суспільства, держави та самих себе; становлення громадянської позиції, пропаганди здорового способу життя, привернення уваги громадськості до проблем дитячого травматизму, виявлення і підтримки талановитих, обдарованих дітей та розвитку їх творчого потенціалу.
Конкурс дає можливість молодшому поколінню усвідомити особисту відповідальність за долю своєї країни, її природу, екологію; відчути потребу зробити свій внесок у долю Батьківщини;замислитись над проблемами та викликами життя, а також сприяє вихованню національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини, загальнолюдських цінностей: доброти, милосердя, співчуття, гуманізму, відповідальності, що є актуальними сьогодні, і поділитися ними.
Майбутнє України належить дітям, саме тому варто дослухатись до того, якою вони хочуть бачити свою Батьківщину.
У конкурсі взяли участь понад 20000 дітей віком від 6 до 18 років.
На фінальний етап конкурсу надійшло близько 500 робіт із 18 регіонів України.
Тематика робіт відповідно до Положення різноманітна.
Найбільш актуальною в цьому році була тематика «Я – за мир і безпеку!» та «Діти світу – за безпечний світ!» У зв’язку з останніми подіями в Україні та світі вони є особливо актуальними та тривожать не одне небайдуже серце.
Члени журі розглянули роботи у 10 номінаціях: оповідання, казка, вірш, кросворд, малюнок, плакат, фотографія, рукоділля, ілюстрація до літературного твору, відеоролик/комп’ютерна презентація.
Необхідно зазначити, що в конкурсі цього разу найактивнішу участь взяли юні літератори та митці з Кіровоградської, Донецької, Чернігівської, Чернівецької, Київської, Миколаївської, Вінницької та Тернопільської областей, в результаті: 25 учасників з Кіровоградської області стали переможцями, призерами та дипломантами, 17 – з Донецької, 14 – Чернівецької, 13 – Чернігівської, 12 – Київської, 10 – Миколаївської, 9 – Вінницької, 8 – Тернопільської обл.
Директор Кіровоградської дитячої художньої школи ім. О.О.Осмьоркіна Іванова Г.Г. висловила бажання продовжувати співпрацю зі «Школою безпеки». Ганна Геннадіївна зазначила: «Роботи з тематики безпеки життєдіяльності посідають особливе місце у творчому доробку наших вихованців. А високі результати минулорічного конкурсу надихнули юних митців та їх наставників на створення нових мистецьких творів у 2014 році, в результаті – 12 вихованців школи стали переможцями та призерами конкурсу».
З кожним роком конкурс набуває дедалі більшої популярності серед дітей та юнацтва і викликає зацікавленість. У 2013 році за підсумками конкурсу ВГДР «Школа безпеки» (голова Руху А.О. Негрієнко) спільно з редакцією Всеукраїнської газети для саморозвитку дітей «Я сам/а)» (головний редактор-видавець Т. Г. Кондратенко) було видано збірку «Казкові рятівники», до якої увійшли роботи 16 дітей-переможців у номінації «Казка» 2011–2012 років, ілюстрації до казок також були виконані дітьми.
«Це унікальна збірка, аналогів якій саме з цієї тематики немає в Україні, адже її автори – діти. Їх знання, уміння і навички з безпеки життєдіяльності, помножені на літературний і мистецький талант, дали життя новій книжці казок, де в цікавій та доступній ігровій формі розповідається малечі про правила безпечної поведінки, вміщено практичні поради щодо того, як діяти під час різних ситуацій, з якими дитина може зіткнутися в повсякденному житті та побуті. Казкові герої в цих художніх творах оживають у яскравих ілюстраціях, які збагачують та доповнюють зміст казок і сприйняття.
До речі, ця збірка казок стане в пригоді педагогічним працівникам у вирішенні завдань щодо виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з питань культури безпечної життєдіяльності, допоможе дорослим у спілкуванні з дітьми, адже через казку, гру це зробити набагато простіше», – зазначила редактор видання для дітей «Я сам/а», голова журі конкурсу Тетяна Кондратенко – педагог, член Національної спілки журналістів України, Гільдії головних редакторів (ЗМІ) України.
Організатори та члени журі конкурсу, підбивши підсумки року, продовжать роботу в році новому, аби навчити ще більше дітей правил безпечної поведінки та висловлюють сподівання, що кількість учасників і надалі ростиме.
Це є показником зацікавленості молоді у здоровому способі життя та безпечному майбутньому.
Загалом, переможцями, призерами та дипломантами Всеукраїнського конкурсу в трьох вікових категоріях стали понад 140 дітей!
Володарями Гран-прі Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці» 2014 року стали:
ГРИНЬКІВ Назарій, 14 років, Тернопільська обл., КЗТМР «Школа народних ремесел», номінація «Рукоділля», назва роботи «Ні – війні», різьба по дереву.
ЧІГЕРЬОВА Ірина, 11 років, Донецька обл., Дружківська ЗОШ І-ІІІ стурпенів № 7, відеофільм соціальної реклами «Безпека в побуті» та комп’ютерна презентація «Безпека у лісі», керівники робіт Макашина Тетяна Володимирівна, Гаденко Тетяна Олександрівна.
АБРАМОВ Владислав, 15 років, Чернігівська обл., Рівчак-Степанівська ЗОШ I -III ст. Носівського району, оповідання «Службове розслідування», тематика: «Безпека дорожнього руху – запорука життя», керівник Артюх Г.М.
Переможці Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці – 2014»
мистецький напрям
номінація «Малюнок»
ПОСТОЛ Артем, 9 років, Чернігівська обл., обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, ізостудія «Веселка», «Палаючий літак», гуаш;
ПАВЛОВА Тетяна, 14 р., Кіровоградська обл., Кіровоградська дитяча художня школа ім. О.О.Осмьоркіна, «Обережно, струм!», змішана техніка;
КУЧИНСЬКИЙ Даніель, 16 р., Рівненська обл., ЗОШ № 27 м. Рівне, «Пустощі з вогнем - не жарт, то ж не постав вогненну потвору на старт».
номінація «Плакат»
ЧІХ Олександр, 10 р., Київська обл., Центр творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня, «І героїв казки знають без підказки», гуаш;
ГУСЯТИНСЬКА Вікторія, 11 р. Кіровоградська обл., Центр дитячо-юнацької творчості м. Ульяновка, «Збережемо пернатих від пожеж», акварель;
ЮРЧЕНКО Вікторія, 16 р., Київська обл., Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва, с. Петропавлівська Борщагівка, «Стоп, алкоголь!», олія.
номінація «Ілюстрація до казки»
ГОРЮК Серафима, 12 р., Тернопільська обл., Почаївський будинок дитячої творчості Кременецького району, ілюстрації до казки «Школа лісової мужності»;
КОВАЛЬЧУК Марія, 15 р., Тернопільська обл., Почаївський будинок дитячої творчості Кременецького району, ілюстрації до казки «Пригоди жабеняти Крейз » та «Пригоди Замазурка».
номінація «Рукоділля»
БАЧИНСЬКА Марія, 10 р., Київська обл., Іванківський районний Центр дитячої та юнацької творчості, «Три «кити», які рятують світ», ліплення з глини;
ЗІНКЕВИЧ Лілія, 13 р., Миколаївська обл., Тімірязівська ЗОШ Вознесенського району, «Збережемо планету разом», торцювання, текстиль;
ТІТЕНКО Владислав, 15 р, Чернігівська обл., Центр дитячої та юнацької творчості Щорського району, «Не створюй аварійної ситуації на дорозі», тістопластика.
номінація «Рукоділля, м’яка іграшка»
САМАТОВА Юлія, 9 р., Чернігівська обл., Ріпкинський районний Центр дитячої та юнацької творчості,«Рятувальник завжди поруч»;
РУДЬ Ліза, 11 р., Чернігівська обл., Коломійцівська ЗОШ Носівського району, «Рятувальник МНС»;
ЯНЕВИЧ Олена, 16 р. та ЯНЕВИЧ Наталія, 15 р., Миколаївська обл., Дитячо-юнацький центр Вознесенського району, гурток «Народна творчість», «Рятувальник очима дітей», текстильна лялька.
номінація «Відеофільм соціальної реклами та комп’ютерна презентація»
ГЛОБА Віра, 9 р., Київська обл., Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, комп’ютерна презентація «Основні правила поведінки: при зустрічі зі свійськими і дикими тваринами», керівник Дуда Наталія Віталіївна.
САФОНЮК Олена, 11 р., Вінницька обл., ЗОШ І-ІІІ ст. №10 м. Вінниця, мультфільм-казка «Пригоди в замку Дракона», керівник Кривонос Ольга Петрівна.
ЯКОБЕНЧУК Вікторія, 15 р., Закарпатська обл., Берегівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, відеофільм «Збережемо планету від сміття».
номінація «Фотографія»
БАЛА Тетяна, 9 р., Львівська обл., Буська ЗОШ № 1, «Я - за мир!», керівник Добросинець Ірина Петрівна.
БОСЕНКО Ростислав, 13 р., Київська обл., Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», «Ми обираємо життя», керівник Керпатенко Микола Анастасійович.
ШАФАР Олександра, 15 р., Закарпатська обл., Великолазівської ЗОШ Тячівського району, «Першу медичну допомогу вмію надавати, бо мене навчили інших рятувати», керінвик Габор Лідія Іванівна.
ЛІТЕРАТУРНИЙ НАПРЯМ
номінація «Вірш»
ГОНЧАР Вікторія, 9 р., Чернігівська обл., ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 м. Носівки Носівського району, вірш «Що означає у безпеці жити?».
ГАЛЬЧУН Юлія, 12 років, Чернігівська обл., Берестовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Берестовець Борзнянського району, вірш «Бережіть природу!»,
МИЛАЩУК Катерина, 17 р., Вінницька обл., ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 м. Вінниці, вірш «Світ, що починається з любові», керівник Черній Тетяна Анатоліївна.
номінація «Оповідання»
ЧУБА Марія, 6 р., Донецька обл., Горлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 49, оповідання «Чисте сумління», керівникЧуба Юлія Миколаївна.
НАЛИВАЙКО Альона, 15 р., Херсонська обл., Великоблаговіщенська ЗОШ І-ІІІ ст., твір «Довкілля, в якому ми маємо жити», керівник Цимбал Галина Олексіївна.
номінація «Казка»
ДЬОМИШЕВ Микита, 10 р., Донецька обл., Єнакієвський навчально-виховний комплекс №22, віршована казка «Жизни это угрожает», керівник Чуприна Ілона Валеріївна.
ПСАРЬОВА Марія, 14 р., Донецька обл., Маріупольський технічний ліцей, казка-оповідання «Найбільше диво», керівник Буряк Марина Михайлівна.
ІВАНЬ Анастасія, 17 років, Кіровоградська обл., Центр дитячої та юнацької творчості ім. О.О.Шакала м. Олександрія, «Казка про здорову їжу та міцне здоров’я», керівникКондратюк Ю.І.
Номінація «Кросворд»
ЛОТОЦЬКИЙ Євген, 9 р., Рівненська обл.,БДТШ Млинівського району, гурток «Початкове технічне моделювання», тематика «Легко запалити - важко загасити», керівник Чарко Тетяна Святославівна.
Переможці в окремих номінаціях:
«За актуальність та майстерність виконання»
МАХНОВСЬКИЙ Олег,11 років, Миколаївська обл., Лучівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради, гурток початкового технічного моделювання Майстри», «Зупинімося!», «Рукоділля», пірографія, керівник Жидких Жанна Євгенівна.
«За майстерність виконання»
ГІРУК Єлизавета,10 років, Волинська обл.,Любомльський будинок школяра, гурток «Вишиванка», «Врятуйте наше життя», «Рукоділля», вишивка гладдю, керівник Гірук Олеся Миколаївна.
ШУМСЬКА Марія,14 років, Чернігівська обл., Щорський Центр дитячої та юнацької творчості, «Перед виконанням робіт отримай інструктаж», «Рукоділля», тістопластика.
«Сучасна розробка теми»
БАБІКОВА Марія, 16 років, Кіровоградська обл., НВО №6 СЗШ І-ІІІ ступенів Центр естетичного виховання «Натхнення», «Плакат», тематика «Екологія душі – екологія стосунків», техніка виконання «Компьютерна графіка», керівник Забродній Андрій Сергійович.
«Драматичний етюд»
ШАЛЕНИК Тарас, 10 років, Закарпатська обл., Іршавська гімназія Іршавської районної ради, «Сина повчає матуся», «Вірш», тематика «Безпека в життя – життя у безпеці», керівник Гецко Наталія Михайлівна.
«М’яка іграшка»
ЯНЕВИЧ Олена, 16 років, ЯНЕВИЧ Наталія, 15 років, Миколаївська обл., Дитячо-юнацький центр Вознесенського району, «Рятувальник очима дітей», «Рукоділля», текстильна лялька, керівник Удова Любов Вікторівна.
«За оригінальність»
КАЛФАКЧІЯН Дарина, ЛИТВИН Євгенія, 17 років, Донецька обл., Горлівський навчально-виховний комплекс «ЗОШ I-III ступенів №25 - багатопрофільний ліцей «Успіх», казка «Борьба с газом», керівник Гуревич Ольга Вікторівна.
«Поетичний та прозовий твір»
ЧУБА Марія, 6 років, Донецька обл., Горлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 49, вірш «Поважна причина», керівник Чуба Юлія Миколаївна.
«Пісня»
СВИСТУН Алла, 11 років, Тернопільська обл., Улашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чортківського району, пісня «Я в рятувальники піду».
«Гумор, сатира»:
ЛЕЗУН Євген, 17 років, Чернівецька обл., Хотинська гімназія, вірш «Пригоди діда та баби».
«Створення цікавого образу»
ШЕВЦОВА Анастасія, 12 років, м. Київ, СЗШ №169, Шевченківський район, екологічна казка «Пелюстки небесно-кришталевої квітки», керівник Корбут С.С.
Середюк Аліна, володар Гран-прі конкурсу «Безпека в житті - життя у безпеці-2013», студентка 2 курсу Київського національного торговельно-економічного університету, член Організаційного комітету конкурсу
СПИСОК
переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці», 2014 рік
Номінація «ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ», МИСТЕЦЬКИЙ НАПРЯМ
Місце, відзнака |
ПІБ учасника |
Місце навчання |
Назва та автор казки, до якої виконано роботу |
ПІБ керівника |
|
Молодша вікова категорія |
|||||
I місце |
Не присуджено |
|
|
|
|
II місце |
ЯКИМЧУК Каріна, 9 років, Львівська область |
Буська ЗОШ I-III ступенів №1 |
«Не жартуй з вогнем у лісі», автор - Каріна Якимчук
|
Добросинець Ірина Петрівна |
|
III місце |
Не присуджено |
|
|
|
|
Середня вікова категорія |
|||||
I місце
|
ГОРЮК Серафима, 12 років, Тернопільська область |
Почаївський будинок дитячої творчості, гурток образотворчого мистецтва |
«Школа лісової мудрості», автор - Антоніна Обшитош
|
Бондарчук Олена Леонідівна |
|
II місце
|
ТКАЧУК Аліна, 14 років, м. Київ |
СШ № 40 м. Києва, Святошинський район |
«Пригоди у лісі», автор - Христина Сименчук
|
Скрипник Олександр Сергійович |
|
III місце
|
КРИВОШЕЯ Софія, 13 років, Кіровоградська область |
Кіровоградська дитяча художня школа ім. О.О. Осмьоркіна |
«Пожежа замість свята», автор - Владислава Білик |
Кирьянова Любов Григорівна |
|
III місце
|
ПАВЛОВА Тетяна, 14 років, Кіровоградська область |
Кіровоградська дитяча художня школа ім. О.О. Осмьоркіна |
«Вогонь і вода», автор – Анна Сєркова
|
Плітіна Анастасія Володимирівна |
|
III місце
|
КРАСНЕНКО Анастасія, 12 років, Кіровоградська |
Кіровоградська дитяча художня школа ім. О.О. Осмьоркіна |
«Пожежа замість свята», автор - Владислава Білик |
Кир’янова Любов Григорівна |
|
III місце |
ЛЕОНТІЄВА Ірина, 13 років, Кіровоградська область |
Кіровоградська дитяча художня школа ім. О.О. Осмьоркіна |
«Пригода на полюванні», автор - Тетяна Мінакова
|
Кир’янов Олександр Володимирович |
|
III місце |
ПЕРЦОВА Анастасія, 11 років, Кіровоградська область |
Кіровоградська дитяча художня школа ім. О.О. Осмьоркіна |
«Казка про неслухняного сірничка», автор - Вероніка Мельник |
Кирьянова Марина Володимирівна |
|
Дипломант в номінації «Ілюстрація до байки» |
ГРИБЧАК Оксана, 11 років, Кіровоградська область |
Центр дитячої та юнацької творчості, м. Ульянівка |
Байка «Лисичка і праска», автор - Грибчак Оксана |
Дорош Тамара Володимирівна |
|
Старша вікова категорія |
|||||
I місце
|
КОВАЛЬЧУК Марія, 15 років, Тернопільська область |
Почаївський будинок дитячої творчості, гурток образотворчого мистецтва |
«Пригоди жабеняти Крейзі», автор - Олександра Кічіна; «Пригоди Замазурка», автор - колектив учнів Знам’янської спеціальної ЗОШ - школи-інтернату |
Бондарчук Олена Леонідівна |
|
II місце |
Не присуджено |
|
|
|
|
III місце
|
ЧУБАРЬ Юлія, 17 років, Кіровоградська область |
Кіровоградська дитяча художня школа ім. О.О. Осмьоркіна |
«Пригоди Замазурка», автор - колектив учнів Знам’янської спеціальної ЗОШ - школи-інтернату |
Тимофієнко Ігор Леонідович |
|
Голова журі Тетяна Кондратенко
СПИСОК
переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці», 2014 рік,
НОМІНАЦІЯ «ВІДЕОФІЛЬМ/КОМП’ЮТЕРНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ», МИСТЕЦЬКИЙ НАПРЯМ
Місце, відзнака |
ПІБ учасника |
Навчальний заклад |
Номінація, назва роботи |
ПІБ керівника |
ГРАН-ПРІ в номінації |
ЧІГЕРЬОВА Ірина, 11 років, Донецька область
|
Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 |
Комп’ютерна презентація «Безпека у лісі»; відеофільм «Безпека в побуті» |
Макашина Тетяна Володимирівна |
Молодша вікова категорія |
||||
I місце
|
ГЛОБА Віра, 9 років, Київська область |
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Переяслав-Хмельницького |
Комп’ютерна презентація «Основні правила поведінки при зустрічі зі свійськими і дикими тваринами» |
Дуда Наталія Віталіївна |
II місце |
ДРАГАН Анастасія, 10 років, Житомирська область |
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 м. Бердичева |
Комп’ютерна презентація «Правила пожежної безпеки» |
|
III місце |
Не присуджено |
|
|
|
Середня вікова категорія |
||||
I місце
|
САФОНЮК Олена, 11 років, Вінницька область |
ЗОШ І-ІІІ ст. №10 м. Вінниці |
Мульфільм-казка «Пригоди в замку Дракона» |
Кривонос Ольга Петрівна |
II місце
|
ІЩЕНКО Василь, 11 років, Вінницька область |
ЗШ І-ІІІ ст. №10 м. Вінниці |
Комп’ютерна презентація «Безпечний інтернет» |
Кривонос Ольга Петрівна |
III місце
|
ВИРСТА Дарія 13 років, Тернопільська область
|
Навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей №13» , м. Тернопіль |
Комп’ютерна презентація «Убережемо планету від сміття» |
|
Дипломант в окремій номінації «За креативність» |
ЛИТОВЧЕНКО Артем, 13 років, Київська область |
Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», дитяча відеостудія «Креатив» |
Мультфільм «Будь обережним на дорозі» |
Керпатенко Микола Анастасійович |
Старша вікова категорія |
||||
I місце
|
ЯКОБЕНЧУК Вікторія, 15 років, Закарпатська область |
Берегівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням англійської мови |
Відеоролик соціальної реклами «Збережемо планету від сміття»
|
|
II місце
|
БОЙКО Таїсія, 16 років, Житомирська область |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса
|
Комп’ютерна презентація «Ми обираємо здоров'я, ми обираємо життя» |
|
III місце
|
ПРОРОКОВА Руслана, 16 років, Донецька область |
Дружківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 |
Комп’ютерна презентація «Безпечний інтернет» |
|
III місце |
ТУРЯНИЦЯ Тетяна, 15 років, Закарпатська область |
Берегівська гімназія Берегівської міської ради Закарпатської області |
Комп’ютерна презентація «Безпека під ногами» |
|
Дипломант в окремій номінації «За актуальність» |
ПАКЛЯЧЕНКО Галина, 16 років, Житомирська область |
Житомирський екологічний ліцей № 24
|
Комп’ютерна презентація «Переможемо туберкульоз разом” |
|
Дипломант в окремій номінації «За оригінальність та креативність» |
ПАХОМОВ Василь, 17 років, Донецька область |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
Комп’ютерна презентація «Екологія душі – екологія стосунків» |
Шабада Світлана Євгенівна |
Голова журі Тетяна Кондратенко
СПИСОК
переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці», 2014 рік,
номінація «КРОСВОРД», літературний напрям
Місце, відзнака |
ПІБ учасника |
Навчальний заклад |
Назва роботи, техніка виконання |
ПІБ керівника |
молодша вікова категорія |
||||
I місце |
ЛОТОЦЬКИЙ Євген, 9 років, Рівненська область |
Млинівський районний будинок творчості школярів, гурток «Початкове технічне моделювання» |
«Легко запалити - важко загасити»
|
Чарко Тетяна Святославівна
|
II місце |
Не присуджено |
|
|
|
III місце |
КОЗИДУБ Олександра, 9 років, Київська область |
Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», драматичний театр «Колаж» |
«Вивчіть правила пожежні, будьте завжди обережні»
|
Пітух Наталія Олександрівна
|
середня вікова категорія |
||||
I місце |
Не присуджено |
|
|
|
II місце |
МЕЛЕНЧУК Софія, 13 років, Кіровоградська область |
Центр дитячої та юнацької творчості ім. О.О.Шакала, м. Олександрія |
«Безпека і побут»
|
|
III місце |
ЗАВАРЗІНА Валентина, 12 років, Донецька область |
Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступеня № 7 |
«Безпека на дорозі»
|
Макашина Тетяна Володимирівна |
старша вікова категорія |
||||
I місце |
Не присуджено |
|
|
|
II місце |
АТАМАНЧУК Олена, 15 років, Київська область |
Білоцерківський міський центр творчості дітей та юнацтва «Соняшник» |
«Будьте обережні на воді»
|
Обухівський Михайло Іванович |
III місце |
Не присуджено |
|
|
|
Голова журі Тетяна Кондратенко
СПИСОК
переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці» , 2014 рік,
номінація «МАЛЮНОК», мистецький напрям
|
Колонка 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
СПИСОК
переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці» , 2014 рік,
номінація «ПЛАКАТ соціальної реклами», мистецький напрям
Голова журі Тетяна Кондратенко |
Колонка 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
СПИСОК
переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці», 2014 рік
НОМІНАЦІЯ «РУКОДІЛЛЯ», МИСТЕЦЬКИЙ НАПРЯМ
Місце, відзнака |
ПІБ учасника |
Місце навчання |
Назва роботи, техніка виконання |
ПІБ керівника |
ГРАН-ПРІ конкурсу |
Гриньків Назарій, 14 років, Тернопільська область |
Комунальний заклад «Школа народних ремесел», м. Тернопіль |
«Ні – війні», різьба по дереву |
|
Молодша вікова категорія |
||||
I місце
|
Бачинська Марія, 10 років, Київська область |
Іванківський районний Центр дитячої та юнацької творчості |
«Три «кити», які рятують світ», ліплення з глини |
Василишина Наталія Василівна |
II місце
|
Степанова Каріна, 8 років, Донецька область |
Центр дитячої та юнацької творчості, м. Єнакієве
|
«Пожежна безпека», змішана техніка, папір |
Лофіцька Ірина Володимирівна |
II місце
|
Болотських Ксенія, 7 років, Миколаївська область |
Казанеківська ЗОШ I-III ступенів № 4 |
«Рятувальник очима дитини», квілінг |
Матвєєвич Валентина Георгіївна |
II місце |
Бурик Богдан, 6 років, Вінницька область |
м. Могилів-Подільський |
«Не грайся з вогнем», ліплення з пластиліну на склі |
Калінко Надія Іванівна |
III місце
|
Смаглюк Каріна, 8 років, Чернігівська область |
Корюківський районний центр дитячої творчості |
«Пожежник», орігамі |
|
III місце
|
Петрук Анастасія, 9 років, Рівненська область |
Млинівський районний будинок творчості школярів |
«Пожежник», папір, кусудама |
Зелінська Марія Ростиславівна |
Переможець у номінації «За майстерність виконання» |
Гірук Єлизавета, 10 років, Волинська область |
Любомльський будинок школяра, гурток «Вишиванка» |
«Врятуйте наше життя», вишивка гладдю |
Гірук Олеся Миколаївна |
Дипломант у номінації «За креативність» |
Горпинченко Христина, 7 років, м. Київ |
ЗОШ № 300 Деснянського району м. Києва |
«SOS», папір та інші матеріали |
Козир Світлана Олександрівна |
Дипломант у номінації «За майстерність виконання» |
Ільчишин Данило, 6 років, Львівська область |
м. Львів |
«Вогнеборці, вперед», солома |
|
Дипломант у номінації «За актуальність» |
Щиров Богдан, 10 років, Донецька область |
Еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, м.Єнакієве |
«Довкілля, в якому ми маємо жити», квілінг |
Тарасенко Світлана Миколаївна |
Середня вікова категорія |
||||
I місце
|
Шкаврон Максим, 12 років, Київська область |
Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді |
«Рятувальники», «Безпека на дорогах і в транспорті», ліплення з пластиліну |
Гилюк Наталія Петрівна |
II місце
|
Зінкевич Лілія, 13 років, Миколаївська область |
Тімірязівська ЗОШ Вознесенської районної ради |
«Збережемо планету разом», торцювання, текстиль |
Драгульова Людмила Іванівна |
II місце
|
Дев’ята Анастасія, 12 років, м. Вінниця |
ЗШ І-ІІІ ст.№27 м. Вінниці |
«Рятувальник завжди поруч», папір та інші матеріали |
Ліщишина Віра Миколаївна |
Ш місце
|
Антонян Лаура, 11 років, Кіровоградська область |
БДЮТ м. Олександрія гурток «Креативний дизайн» |
«Пожежний-помічник», ліплення з тіста
|
|
Ш місце
|
Кушнірук Альона, 14 років, Миколаївська область |
Коблівська ЗОШ Березанської районної ради
|
«Не грайся з вогнем», ліплення з пластиліну |
Калінко Надія Іванівна |
Переможець у номінації «За актуальність та майстерність виконання» |
Махновський Олег, 11 років, Миколаївська область
|
Лучівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради, гурток початкового технічного моделювання «Майстри» |
«Зупинімося!», пірографія |
Жидких Жанна Євгенівна |
Переможець у номінації «За оригінальність та креативність» |
Миханюк Олена, 12 років, Миколаївська область
|
Малахівська ЗОШ Березанської районної ради. Будинок творчості школярів. гурток «Дивосвіт» |
«Рятувальник очима дітей», листя кукурудзи |
Гоманюк Олег Миколайович |
Переможець у номінації «За майстерність виконання» |
Шумська Марія, 14 років, Чернігівська область
|
Щорський Центр дитячої та юнацької творчості |
«Перед виконанням робіт отримай інструктаж», тістопластика |
|
Старша вікова категорія |
||||
I місце
|
Тітенко Владислав, 15 років, Чернігівська область |
ЦДЮТ Щорського району |
«Не створюй аварійної ситуації на дорозі», тістопластика |
|
II місце |
Не присуджено |
|
|
|
III місце |
Свідерська Павліна, 15 років, Тернопільська область |
Зборівський районний цент дитячої та юнацької творчості |
«Бісерний гарнітур», плетіння бісером, тематика «Безпека на дорогах та транспорті» |
|
Номінація «Рукоділля, м’яка іграшка» |
||||
1 місце
|
Шевчук Лілія, 10 років, Хмельницька область
|
м. Славута, навчально–виховне об’єднання «Дошкільний заклад – початкова школа № 2», гурток «Умілі ручки» |
«Рятівник завжди прийде на допомогу», м’яка іграшка з поролону |
Метельська Тетяна Вікторівна |
II місце |
Саматова Юлія, 9 років, Чернігівська область |
Ріпкинський районний Центр дитячої та юнацької творчості |
«Рятувальник завжди поруч», м’яка іграшка |
|
II місце |
Рудь Ліза, 11 років, Чернігівська область |
Коломійцівська ЗОШ Носівського району |
«Рятувальник МНС», м’яка іграшка |
|
III місце |
Кравцова Валентина, 11 років, Кіровоградська область |
Центр дитячої та юнацької творчості ім. О.О.Шакала, м. Олександрія |
«Рятувальний круг», м’яка іграшка |
Волчук Оксана Миколаївна |
III місце |
Червяк Катерина, 16 років, Чернігівська область |
Держанівський НВК Носівського району |
«Рятувальник – професія не в’язання гачком |
|
III місце |
Маслюкова Ірина, 14 років, Кіровоградська область |
Компаніївська загальноосвітня школа I-III ступенів |
«Відважний рятівник», в’язання гачком |
Мороз Яніна Василівна |
Переможець у номінації «М’яка іграшка» |
Яневич Олена, 16 років, Яневич Наталія, 15 років, Миколаївська область |
Дитячо-юнацький центр Вознесенського району, гурток «Народна творчість» |
«Рятувальник очима дітей», текстильна лялька |
Удова Любов Вікторівна |
Голова журі Тетяна Кондратенко
СПИСОК
переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці» , 2014 рік,
номінація «ФОТОГРАФІЯ», мистецький напрям
Місце, відзнака |
ПІБ учасника |
Навчальний (позашкільний) заклад |
Назва роботи, техніка виконання, тематика |
ПІБ керівника |
Молодша вікова категорія |
||||
I місце
|
БАЛА Тетяна, 9 років, Львівська область |
Буська ЗОШ № 1 |
«Я - за мир», 5 фотографій з описом |
Добросинець Ірина Петрівна |
II місце |
Не присуджено |
|
|
|
III місце
|
КАЛІШЕВСЬКИЙ Ярослав, 10 років, Донецька область |
Маріупольська ЗОШ № 25 |
Я - за мир і безпеку, колаж |
Суботіна Світлана Едуардівна |
Середня вікова категорія |
||||
I місце |
БОСЕНКО Владислав, 13 років, Київська область |
Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», дитяча відеостудія «Креатив» |
«Як ти сюди потрапив?», «Ми обираємо життя» (колаж), тематика «Збережемо планету від сміття» |
Керпатенко Микола Анастасійович |
II місце |
Не присуджено |
|
|
|
III місце
|
МЕЛЕХОВА Дарина, 14 років, Вінницька область |
Вінницька фізико-математична гімназія № 17, гурток «Мала академія рятувальної служби» |
Тематика «Пожежна безпека» |
Макаров Олександр Миколайович |
Старша вікова категорія |
||||
I місце
|
ШАФАР Олександра, 15 років, Закарпатська область |
Великолазівська ЗОШ Тячівського району |
«Першу медичну допомогу вмію надавати, бо мене навчили інших рятувати» |
Габор Лідія Іванівна |
II місце |
Не присуджено |
|
|
|
III місце |
Не присуджено |
|
|
|
Голова журі Тетяна Кондратенко